درباره گروه طراحی معماری مهزاد

 

مهزاد برندی معتبر ومطمئن در شیراز علاوه بر طراحی و تولید ملزومات دکوراسیون داخلی ده ها پروژه مسکونی،اداری و تجاری از قبیل طراحی،اجرا و نصب کابینت ها مدرن آشپزخانه برج های مسکونی و تجاری،پارتیشن بندی و دکوراسیون داخلی دفاتر تجاری،دکوراسیون سالن ها سینما و همایش ،سالن های زیبایی آقایان و بانوان و چندین پروژه های دیگر برای مشتریان خوش ذوق و سلیقه خود در شهر شیراز و سراسر ایران  انجام داده و مفتخر است که آرشیوی از رضایت مشتریان را به عنوان گنجینه وسرمایه اصلی خود به همراه دارد. شما میتوانید با استفاده از این لینک به صفحه نمونه کارهای ما بروید.

گروه معماری مهزاد با استفاده طراحان خلاق و نرم افزارهای مدرن ابتدا طرح مورد نیاز را برای مشتریان عزیز فراهم کرده سپس باهزینه ای بسیار مناسب و باتوجه به آشنائی کامل با کالاهای داخلی و خارجی، اجرای طرحهای ارائه شده را به عهده میگیرد. اجرای پروژه ها با نظارت مستقیم کارفرما و مشاوره توسط متخصصان ما صورت میگیرد. تیم طراحی معماری مهزاد شیراز در تمامی مراحل طراحی و اجرا همراه و پشتیبان کارفرمایان خود خواهد بود. 

گروه طراحی معماری مهزاد شیراز کار خود را در سال 1388 با هدف ارتقای سطح کیفی طراحی مدرن شروع کرد و امروزه در اکثر زمینه های طراحی فعالیت دارد. برند مهزاد با تاکید به استفاده از نیروی متخصص و جوان همواره حامی نیروهای انسانی با انگیزه و خلاق میباشد.

دکوراسیون داخلی در شیراز، دکوراسیون داخلی شیراز، اجرای دکوراسیون داخلی در شیراز، معماری و طراحی در شیراز، بازسازی منازل، معماری در شیراز، گروه طراحی معمتری در شیراز

آدرس ارتباطی ما

  • آدرس نمایشگاه : شیراز ، شهرک گلستان ، فلکه دوم ، طبقه فوقانی بانک ملی
  • تلفن دفتر مرکزی  :  07136215811
  • مشاوره  فروش    :  09178288680
  • پشتیبانی سایت  :  09373301286
  • ایمیل : architectsmehzad@gmail.com