طراحی ، معماری ، اجرا

این مقوله برای کسانی است که لذت را در نگاه کردن به رخ ها و خطهای طراحی شده یک ساختمان زیبا پیدا میکنند. کسانی که از اکتشاف های جدید و درک های جدیدی که از یک طراحی میابند. معماری برای کسانی است که درکی متفاوت از آن دارند و این فن را بیشتر یک هنر می دانند تا یک شغل باری کسب درآمد. با ما همراه باشید تا در مورد صفر تا صد مراحل ایده پردازی ، طراحی و اجرا را برای شما عزایزان توضیح دهیم.

گروه طراحی معماری مهزاد شیراز با دارا بودن چندین نمونه کار در شهر شیراز و همچنین شهرهای دیگر است شما میتوانید به صفحه نمونه کارهای ما رفته و آنها را بررسی کنید.

 

ما قبل از اجرا پروژه شما ان را با توجه به سلیقه. دکوراسیون منزل. جدیدترین طرح ها  و بودجه شما طراحی کرده و پس از تایید شما ان را در مرحله تولید قرار میدهیم. هزینه طراحی برای پروژه های ساخت این شرکت کاملا رایگان است. این شرکت به صورت تخصصی نیز در بخش طراحی 3 بعدی فعالیت میکند که شامل طراحی انواع محیط های داخلی و خارجی تجاری و مسکونی. نور پردازی. پلان های مسکونی. ویلا. و فضا سازی می باشد.

پیشنهاد می کنیم نمونه کارهای ما را در زمینه ی طراحی کابینت و دیگر مدل ها را با استفاده از این لینک مشاهده کنید.

 

قدم اول در طراحی (درک نیاز کارفرما)

اولین قدم در طراحی ، پیاده سازی ایده ها و افکار بر روی کاغذ است و به نتیجه مشترک رسیدن با کارفرما است. این امر توسط معمار ارشد ما آقای مهدی زاده محمد انجام میشود و بعد از به نتیجه رسیدن دستورات مبنی بر طراحی به معماران و طراحان گرافیک داده میشود. این مرحله زیر نظر معمار ارشد و با توجه به سبک هایی که کار فرما از ما تقاضا کرده انجام میشود. برای دریافت هرچه نیجه بهتر ما همواره با کارفرما در تماس هستیم تا بهترین خروجی را از تلاشهای خود دریافت کنیم.

طراحی پلان

وقتی که ایده پردازی و محاسابت با کارفرما تمام شد و ما به نتیجه رسیدیم که به دنبال چه چیزی هستیم با چه بودجه ای وقت آن رسیده تا یک پلان برای خود تهیه کنیم. در این مرحله باید مشخص شود که ما از چه موادی برای ساخت بنا ، از چه سبک نما و چه نوع دکوراسیون داخلی بهره می بریم. بعد از گذشت زمان مورد نظر و آماده شده پلان توسط معمار وقت آن رسیده تا یک پیش زمینه به کارفرما نشان دهیم برای اینکار از نرم افزارهای معماری همچون 3D MAX استفاده میکنیم.

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی بحث بسیار پیچیده و حساسی است که به طوری که شما فکرش را هم نمیتوانید بکنید. دکوراسیون داخلی به طور کل از تجربه و علم فرد معمار سرچشمه میگیرد. دکوراسیون داخلی محل زندگی یا دفتر کار ما نه تنها بیان گر ایده ها و افکار ما است بلکه بیان گر یک سبک زندگی است. امروزه معماران تجربه و علم زیادی را برای موفقیت در کار خود فرا گرفته تا همه روزه کار و حرفه خود را به سوی پیشرفت سوق دهند.

طراحی داخلی ترکیبی هوشمندانه از علم و هنر است و به دنبال درک هر چه بیشتر رفتار شناسی افراد تا فضاهی اطراف انسان ها را به طور کاملا علمی کار آمد سازد. طراحی داخلی تنها یک شغل خاص نیست و با چندین شغل دیگر مثل معماری ، طراحی هنری ، تولید کننده مبلمان ، و... به طور مستقیم در ارتباط است . گروه طراحی معماری مهزاد در بحث طراحی دکوراسیون داخلی بسییار قوی عمل کرده ما برای تمامی رشته های مربوط به طراحی دکوراسیون داخلی متخصص های مجرب خود را داریم تا بهترین نتیجه را از کار خود دریافت کنیم. با استفاده از نرم افزارهای روز دنیا ما قبل از ساخت دکوراسیون داخلی شما دقیقا به شما خواهیم گفت که قصد و هدف ما چیست و در آخر با چه چیزی روبه رو خواهید شد.

INTERIOR DESIGN

طراحی نما

نمای ساختمان را میتوان یکی از مهم ترین ارکان طراحی معرفی کرد نمای ساختمان طراحی شده با زبان طراحی داخلی و دکوراسیون باید یکسان باشد و ارتباط خوبی با محیط و نوع پوشش گیاهی آن برقرار کند. نمای ساختمان چیزی شخصی نیست ما با زیباسازی شهر روبرو هستیم هرچه طراحی نما حرفه ای تر باشد اشاره انگشتان دیگران به سمت آن است. طراحی نما به ساختمان اعتبار می بخشد و بیانگر سلیقه و خاص بودن طراحی است . در طراحی نما باید نگاه ویژه ای به مواد و مطالح مصرفی داشته باشیم باید توجه داشته باشید که طراحی نما باید با مصالح بومی منطقه صورت پذیرد و با آب و هوای آن محیط سازگار باشد.

نمای ساختمان باید به گونه ای طراحی شود که خود را در میان انبوه ی از ساختمان های مختلف به صورت منحصر بفرد نشان دهد و از لاین هایی استفاده شود که ساختمان را نسبت به همسایگان خود به اصطلاح BOLD کند. همچنین میتوان به استفاده از نمایی خاص حتی کاربری ساختمان خود را بیان کرد و به مخاطب در یک نگاه بفهماند که کاربری این ساختمان چیست. اهمیت نورپردازی ساختمان به اندازه طراحی نمای خود ساختمان است یک نور پردازی اصولی و کار آمد بسیار در زیبایی به شما کمک خواهد کرد سالانه جشنواره های مختلف در مورد نوپردازی ساختمان در سراسر جهان برگزار میشود. گروه طراحی معماری مهزاد شیراز در طراحی و نورپردازی نمای ساختمان همراه شما خواهد بود.

اجرا

دکوراسیون داخلی در شیراز، دکوراسیون داخلی شیراز، اجرای دکوراسیون داخلی در شیراز، معماری و طراحی در شیراز، بازسازی منازل، معماری در شیراز، گروه طراحی معمتری در شیراز

تماس با ما

  • آدرس دفتر مرکزی : شیراز ، شهرک گلستان ، فلکه دوم ، طبقه فوقانی بانک ملی
  • تلفن دفتر مرکزی  :  07136215811
  • مشاوره  فروش    :  09365018058
  • پشتیبانی سایت  :  09373301286

 

تمامی حقوق برای سایت مهزاد آرشیتکت محفوظ است. استفاده غیر تجاری از مطالب با ذکر منبع بلامانع است