آشپزخانه و کابینت ها

به عنوان قلب و مرکز یک خانه قطعا میتوان به آشپزخانه آن اشاره کرد. گروه طراحی معماری مهزاد شیراز میخواهد قلب خانه شما به بهترین شکل ساخته شود تا به شما و خانواده تان بهترین هدیه را بدهد. به همین خاطر است که ما بیشترین تلاشمان را در زمان طراحی آشپزخانه میکنیم. آشپزخانه و کابینت ها میتوانند به سبک ها و شیوه های مختلفی ساخته شوند که بسته به سلیقه شما در زمان مشاوره کارشناسان مهزاد به شما تمام و ککامل توضیح خواهند داد.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه و کابینت ها با استفاده از رنگ های یکنواخت می تواند کمی خسته کننده و در نظر مخاطب بی حس بیاید و در نقطه مقابل استفاده رنگهای زیاد در طراحی پوینتهای منفی خود را دارد. بهترین نوع طراحی ، طراحی two tone میباشد به معنی استفاده از دو رنگ مختلف هم خانواده و عدم تاکید زیاد بر یک رنگ خاص و عدم پیاده سازی ایده های غیر اصولی خود شخص است در انتخاب رنگها حتما به کنتراست آنها توجه کنید که باهم همخوانی داشته در مورد روانشناسی رنگها مطالعه داشته باشید تا بهترین انتخاب را انجام دهید.

  

اما اگر برای استفاده از یک رنگ در آشپزخانه خود تاکید دارید شما میتوانید از دو فینیشینگ یا به اصطلاح خروجی رنگ متفاوت استفاده کنید. دو رنگ یکسان ولی یکی از رنگها درخشان یا روغنی باشد در عین حال رنگ دیگری مات که یک ترکیب بسیار جالب به آشپزخانه شما می بخشد. در صورتی که بین تمامی رنگها گیج شدید و نتوانستید انتخابی کنید بهتر است از دو رنگ کلاسیکی که هیچ وقت از مد نیفتاده اند استفاده کنید دو رنگ سیاه و سفید ، رنگهایی که با تمامی دکور ها ست میشوند و هیچوقت از مد نمیوفتند. 

یکی از رنگهایی که میتواند به عنوان یک رنگ تک استفاده شود و در این حال حسی مدرن و کلاسیک به ما دهد رنگ خنثی چوبی است. نقوش برش داده چوب بسیار برای ما انسان ها مورد پسند است. طبیعی بودن آن و بوی خاص خود چوب این حس را دوچندان میکند. در تصویر زیر شما میتواند یک آشپزخانه که در طراحی آن از رنگ چوی خنثی یا خود چوب طبیعی استفاده شده ببینید.

استفاده از رنگ چوب خنثی به شما این اجازه را میدهد که از دو رنگ مختلف استفاده کنید به عنوان مثال رنگ چوب روشن و رنگه چوب تیره و ترکیب یک رنگ فلز خنثی با چوب که یک ترکیب بی نظیر است و میتواند زیبایی خاصی به آشپزخانه شما ببخشد. همچنن استفاده از یک سنگ خاصی برای پیشخوان آشپزخانه مثله سنگ مرمر تیره این زیبایی را دو چندادن میکند. گروه طراحی معماری مهزاد شیراز آماده مشاوره به شما عزیزان در زمینه رنگ و انتخاب آن با استغاده از روانشناسی رنگ و سبک بروز طراحی میباشد.

 

بازسازی یا ریمدلینگ آشپزخانه و کابینت ها

کابینت برای یک آشپزخانه نقش مکمل زیبایی رو بازی میکند هر آشپزخانه شما زیبا و شگفت انگیز باشد بدون کابینت نمیتوان اسم ان را آشپزخانه گذاشت ، با بازسازی آشپزخانه قدیمی خود باید آماده شوید تا روح جدیدی به ان ببخشید روزانه افراد بسیار زیادی در صنعت آشپزخانه و ابزار جدید در حال تلاش هستند تا زندگی ما را راحت تر کنند. سینکهای جدید برقی ، هودهایی با امکانات باور نکردنی ، کابینتهایی که درهای اتوماتیک دارند ، فرهایی با قابلیتهای فراوان همه تنها بخشی از صنعت و امکانات جدید آشپزخانه هستند. کارشناسان ما آماده معرفی تمامی این امکانات به شما عزیزان هستند.

 

مراحل بازسازی کابینت های آشپزخانه

شما دقیقا از بازسازی آشپزخانه و کابینت ها چه رویکردی دارید؟ دید شما چقدر گسترده است؟ بودجه اختصاص داده شده به چه میزان است؟ چه افرادی را استخدام میکنید تا این کار را برای شما انجام دهند؟ اینها سوالاتی است که قبل از انجام پروژه باید به آن جواب دهید. در زیر سه قدم از مراحل بازسازی کابینت ها را برای شما بیان میکنیم:

1-برداشتن و جایگزینی درها و کشو های کابینت آشپزخانه با ورژن جدید انتخاب شده

2-همرنگ سازی قسمتهای کابینت که قابل جداسازی نیستند با کاور های جدید ضد خش و آب 

3-اضافه کردن کاورها به در و کشو و همچنین آپشن های جدید برای کابینتهای شما از قبیل نور پردازی ، درهای پمپی و تکنولوژی های به روز

گروه طراحی معماری مهزاد در زمینه بازسازی تمامی قسمت های ساختمان همراه شما خواهد بود به صفحه بازسازی بروید تا تمامی اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید.

خوبی ها و بدی های بازسازی کابینت و آشپزخانه

برای بسیاری از مردم یک نگاه جدید به آشپزخانه قدیمی آنها جالب و مورد توجه است. بازسازی کابینت و آشپزخانه برای شما بسیاری از امکانات و آپشن های جدید به ارمغان می آورد. کارشناسان گروه طراحی معماری مهزاد اماده اند تا تمامی اطلاعات را با شما در میان بگزارند. در پایین نکاهی به این خوبی ها و بدیه می اندازیم:

خوبی ها:

1- بازسازی کابینت ها برای محیط زیست بسیار مفید است استفاده از مواد اولیه کم و هزینه کمتر از جایگزینی کابینتها

2- بازسازی کابینتها محیط نوستالژیک شما را حفظ خواهد کرد ولی با یک تغییر بسیار مفید و کار آمد.

3- افزایش طول عمر کابینت ها برای استفاده بیشتر و استفاده مود اولیه مرغوب این امکان را فراهم میکند.

4- تقریبا 50% درصد هزینه کمتر نسبت به بازسازی کلی

بدی ها

1- بازسازی کابینتها اگر که جعبه های اصلی ان قدیمی و پوسیده باشد امکان پذیر نیست. 

2- بازسازی کابینت تولید جزیی زباله هایی می کند که برای طبیعت مضر است.

3- در بازسازی کابینت ها امکان رنگ زدن جعبه ها وجود ندارد و هزینه بر است.

بازسازی و ساخت کابینت برای شما

سرانجام وارد محاسبه خود در مورد خوبی ها و بدی های ساخت و بازسازی کابینت شوید در مورد آنچه که میخواهید تحقیق و بررسی کنید بهترین نتیجه زمانی حاصل میشود که شما بدانید از یک سرویس کابینت چه میخواهید و چه استفاده ای از آن خواهی داشت . به دنبال تجملات و هزینه های گزاف نباشید از طراح خود بخواهید کابینت های شما را به بهترین شکل کاربردی طراحی کند تا از هزینه های اضافی در امان باشید. تیم طراحی معماری مهزاد با شیراز دارا بودن کارشناسان مجرب در رشته های طراحی معماری ، دکوراسیون داخلی و گرافیک آماده مشاوره شما در تمامی زمینه های ساختمان و طراحی آن می باشد. همراه ما باشید.

برای تماس با ما کافیست با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق فرم تماس با ما اقدام کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

دکوراسیون داخلی در شیراز، دکوراسیون داخلی شیراز، اجرای دکوراسیون داخلی در شیراز، معماری و طراحی در شیراز، بازسازی منازل، معماری در شیراز، گروه طراحی معمتری در شیراز

آدرس ارتباطی ما

  • آدرس نمایشگاه : شیراز ، شهرک گلستان ، فلکه دوم ، طبقه فوقانی بانک ملی
  • تلفن دفتر مرکزی  :  07136215811
  • مشاوره  فروش    :  09178288680
  • پشتیبانی سایت  :  09373301286
  • ایمیل : architectsmehzad@gmail.com